DUBINDER DPB-500

Maszyna ta w cyklu produkcyjnym pracuje z prędkością 500 książek na godzinę. Obsługuje zarówno wydruki offsetowe, jak i pochodzące z urządzeń cyfrowych. Ten model oferuje zaawansowaną automatyzację, co prowadzi do redukcji czasu i kosztów związanych z każdorazowym konfigurowaniem urządzenia. Urządzenie to można zaprogramować tak, aby automatycznie dostosowywało się do specyfikacji produkcji, łącznie z grubością książki oraz pozycją dociskania okładki.

Zobacz więcej:

Szczegóły techniczne/funkcje maszyny/obsługa

Oklejarka DuBinder w cyklu produkcyjnym pracuje z prędkością 500 książek na godzinę obsługuje zarówno wydruki offsetowe, jak i pochodzące z urządzeń cyfrowych. Model DuBinder oferuje zaawansowaną automatyzację, co prowadzi do redukcji czasu i kosztów związanych z każdorazowym konfigurowaniem urządzenia, dzięki czemu sprawdza się przy obsłudze zróżnicowanych prac. Jedną z jego kluczowych zalet jest prosta i intuicyjna obsługa. Urządzenie DuBinder można zaprogramować tak, aby automatycznie dostosowywało się do specyfikacji produkcji, łącznie z grubością książki oraz pozycją dociskania okładki.

Oklejarka Duplo DuBinder to prosty w użytkowaniu system z pojedynczym zaciskiem, który pozwala na produkcję starannie oprawionych, odpowiedniej jakości dokumentów. Może być wykorzystywana do oprawiania książek, katalogów, instrukcji obsługi oraz magazynów ilustrowanych. Czynności instalacyjne oraz dostęp do informacji odbywają się poprzez ekran dotykowy, za pomocą którego można wybrać wcześniej zapisane zadanie. Przywołanie konkretnego zadania z pamięci urządzenia trwa 30 sekund, co znacznie skraca czas potrzebny do jego przygotowania.

Oklejarka posiada cały szereg funkcji, takich jak wykrywanie podwójnych arkuszy oraz sensor grubości książki, które sprawiają, że zawsze działa ona precyzyjnie i dokładnie co znacznie redukuje powstawanie wybrakowanych produktów. Ssawkowy pas podający oklejarki zapewnia płynne i dokładne podawanie okładki do poszczególnych książek, zaś opcja bigowania okładki umożliwia uzyskanie profesjonalnie wyglądającej publikacji. Urządzenie pozwala na łączenie i oprawianie książek o wymiarach 360 x 320mm, minimalny wymiar to 120 x 120mm. Formaty stosowanych okładek mieszczą się w zakresie od 360 x 695mm do 120 x 250mm.

 
 
 
 
Copyright Quattro Printing 2015 | ® All rights reserved