URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE DOCUCUTTER DC-615 Pro

Maszyna ta służy do wykańczania różnorodnych prac drukowanych cyfrowo takich jak: pocztówki, zaproszenia, ulotki, wizytówki, okładki, materiały promocyjne, karty menu itp.

Urządzenie to pracuje w oparciu o podciśnieniowe pobieranie arkuszy co pozwala na wyeliminowanie podwójnie pobranych prac, nawet w momencie kiedy na podajniku znajdują się arkusze o zróżnicowanej gramaturze. Podajnik pomieści stos arkuszy o pojemności 100 mm. Arkusze pojedynczo podawane są od góry stosu, dzięki czemu wyeliminowane zostały wszelkie zarysowania i ścieranie się druku.

Zobacz więcej:

Szczegóły techniczne/funkcje maszyny/obsługa

Docucutter DC-615 Pro to rozwiązanie idealnie dopasowane do wykańczania różnorodnych prac drukowanych cyfrowo takich jak: pocztówki, zaproszenia, ulotki, wizytówki, okładki, materiały promocyjne, karty menu itp.

Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniowego pobierania arkuszy co pozwala na wyeliminowanie podwójnie pobranych prac, nawet w momencie kiedy na podajniku znajdują się arkusze o zróżnicowanej gramaturze. Podajnik pomieści stos arkuszy o pojemności 100 mm. Arkusze pojedynczo podawane są od góry stosu dzięki czemu wyeliminowane zostały wszelkie zarysowania i ścieranie się druku.

Docucutter DC-615 Pro zapamiętuje 80 różnych zadań, które mogą być rozpoznawane dzięki wykorzystaniu technologii kodów kreskowych, pozwalając tym samym na automatyczną identyfikację parametrów zadania. Dzięki czytnikowi znacznika "register mark" – nanoszonego na arkusz w trakcie drukowania, urządzenie odczytuje wydrukowany obraz i automatycznie reguluje i koryguje problem przesunięcia obrazu. Oznacza to, że DC-615 Pro za każdym razem pozycjonuje miejsce obcinania, rozcinania i bigowania w zamierzonej pozycji, wyrównując ją do obrazu, a nie do arkusza. Funkcja ta pozwala na wyeliminowanie problemu "pływania obrazu".

Wszystkie ustawienia maszyny mogą być regulowane automatycznie. Począwszy od ustawień noży tnących, belek bigujących aż do ustawienia głębokości bigowania. Prace można programować bezpośrednio w urządzeniu lub też poprzez komputer z oprogramowaniem „Job Creator”, które jest w standardowym wyposażeniu DC-615 Pro. Udoskonaleniem w modelu DC-615 Pro jest możliwość dostosowania do siebie wszystkich ustawień, bez konieczności wprowadzania zmian w każdej z osobna. Operator może od razu dokonać zmiany dotyczącej całego „setu” – zestawu prac w przedziale +/- 20mm zamiast przestawiać poszczególne zadania oddzielnie (obcinanie, cięcie wzdłużne, bigowanie).

Urządzenie obsługuje prace drukowane na papierze do 300g/m2. Rozmiary podawanego papieru: min: 210x210 mm, max 320x650 mm. Format wykończonych prac: min. 48x85 mm.

 
 
 
 
Copyright Quattro Printing 2015 | ® All rights reserved