BIGÓWKA DUCREASER DC-445

Automatyczna bigówka wykonująca do 15 bigów na jednym dokumencie (bez pękania toneru). Urządzenie to jest przeznaczone do kolorowych wydruków cyfrowych, ale jest ono również odpowiednie dla prac offsetowych, drukowanych na grubszych mediach czy też uszlachetnianych po wydruku. Ten model znajduje zastosowanie przy produkcji broszur, okładek do książek, okładek CD/DVD, ulotek, pocztówek, zaproszeń, menu, mailingów.

Zobacz więcej:

Szczegóły techniczne/funkcje maszyny/obsługa

Ducreaser DC-445 to automatyczna bigówka, która wykonuje do 15 bigów na jednym dokumencie i zapewnia bigowanie bez pękania toneru. Urządznie to zaprojektowane zostało z myślą o kolorowych wydrukach cyfrowych, ale jest ono również odpowiednie dla prac offsetowych, drukowanych na grubszych mediach czy też uszlachetnianych po wydruku. Ducreaser DC-445 znajduje zastosowanie przy produkcji broszur, okładek do książek, okładek CD/DVD, ulotek, pocztówek, zaproszeń, menu, mailingów.

Wszystkie ustawienia urządzenia odbywają się automatycznie, programowanie prac odbywa się z dokładonością do 0,1 mm. Istnieje równeż możliwość takiego ustawienia maszyny aby mogła ona, podczas bigowania, skorygować problem przesunięcia obrazu powstałego podczas drukowania cyfrowego.

Podawanie prac odbywa się “od góry” (top-feed), pojemność podajnika wynosi wynosi 100 mm, a tacy odbiorczej 110 mm. Urządzenie zapamiętuje 30 zadań zaprogramowanych przez operatora. Dzięki temu w każdej chwili można uruchomić dowolne zadanie bez konieczności jego wprowadzania na nowo. Minimalny format podawanego papieru to 140 x 150 mm, a maksymalny 320 x 460 mm (opcjonalnie 650mm). Gramatura podawanego papieru mieści się w przedziale od 110-350 g/m2.

Dostepne opcje poszerzające funkcjonalność urządzenia to: powietrzny nóż separujący do podawania prac, moduł detekcji podwójnego pobrania arkuszy, moduł perforacji i cięcia wzdłużnego. Opcja cięcia wzdłużnego stanowi proste rozwiązanie dla aplikacji takich jak produkcja okładek płyt CD, gdzie finalny rozmiar produktu to 120mm.

 
 
 
 
Copyright Quattro Printing 2015 | ® All rights reserved